Küçük Irk Köpek Sahiplenmek İstiyorum Lütfen Yardımcı Olur Musunuz Ucretsiz

Elifhalat01

Ücretsiz küçük ırk köpek sahiplenmek istiyorum lütfen yardımcı olur musunuz yerim uygun yer adana

11 CEVAP

Gulsahka

Barınaklarda küçük ırk oluyor. Lütfen pis oldukları için tercih etmeme durumu olmasın. Onları temizlerseniz mis gibi oluyorlar.

Mehmetkr

Önce barınaklari gezin genellikle her boyutta köpek oluyor kendinize uygun bulamazsanız da sahiplendirme ilanlarindan bakın

Bu platform sadece alışveriş için değil sahiplendirme ilanları da içeriyor. Eğer gerçekten sahiplenmek istiyorsanız sahiplendirme ilanlarına bakabilirsiniz buradan..

Linsenpai

Sahiplendirme ilanlarına bakın adana için. Bir sürü küçük ırk var.

Elifhalat01

Barınakta şuan salgın olduğu için almıyorlar yoksa bakmak istedim

Elifhalat01

Burdafa baktım adana içi hiç yok küçük ırk köpek

Elifhalat01

Burdafa baktım adana içi hiç yok küçük ırk köpek

Mehmetkr

Salgın derken covidden bahsediyorsaniz almaları gerekir belediyeye söyleyebilirsiniz bu durumu eğer hayvanlarda bir hastalık varsa 2 3 hafta icinde düzelir siz de o sırada diğer barınaklara bakabilirsiniz bizim size sahiplendirmemiz için bulunduğumuz yere gelmeniz lazım eğer öyle bir imkaniniz varsa antalya Manavgat barınağında her çeşit köpek var

Gulsahka

Nasıl ya salgın. Nerede yaşıyorsunuz öyle şey mi olur. Trabzon da alınıyor da sizin orda mı tek yok anlamadım doğrusu????

Peri06

Salgınla zaten saldım çayıra mevlam kayıra yaşıyoruz işte. Artık barınak ne haldeyse Allah muhafaza salgın bahanesine sığındılar belki de

Elifhalat01

Bilmiyorum tam ama salgından dolayı alamayız diyorlar lütfen yardımcı olun bir cana yuva olalım