Kedi Gözünde 3.Perde

35kedi

Kedimin gözünde birkaç gündür 3.perde fotoğraftaki gibi görünüyor daha önceden gözükmüyordu.. Bu nasıl geçerr

3 CEVAP

cansuuranus

Bızımde ılk goz sıkayetlerımızden bırı bu olmusdu. Sonradan kedımde katarak ve uveit oldugu ortaya cıktı. Aynı zamanda harder bezıde dısaro cıkmısdı. Bız uzmn goz doktoruna goturdkde oyle anladık baska rahatszlıkları oldugunu . Bu bi baska hastalıgın habercısı olabılır bence bı uzmana gostermenızde fayda var . Buradan kımse bu konuda sıze yardımcı olamaz.

aylinceyda

Vücutları susuz kaldığında, yorgun olduklarında, bağışıklıkları kötüleştiğinde olabiliyor. Göz hastalıkları veya başka sağlık sorunlarıyla alakalı bir problem olabilir.

NSukun

Bizimkinde iç parazit olduğu zaman perde inmisti bir çok sebebi olabilir veterinere gidin iç parazit olup olmadigini kadından anlayabilirsiniz minik minik kurtlar oluyor kakada