Mystic Yavru Kedi Mama Numunesi Geldiii

Sulecrn

Arkadaşlar 4 gün içinde geldi yurtiçi kargo ile. Kedimin daha ilk denemesi bayıldı hatta paketin dışından yemeye çalıştı aç olmadığı halde. Tabi etkisi daha belli değil bir kaç gün kullanıp etkilerini tekrardan buraya yazarım.

4 CEVAP

Milahs

Biz de bu ay başında mystic mamaya başladık, 2 kedim de severek yiyor. Mamaya geçtiğimizden beri tüyleri yumuşacık oldu.

Milahs

Evet ben de okudum bazı kedilerde alerji bile yapmış, biz sorun yaşamadık çok şükür. İnşallah böyle devam eder :)

Sulecrn

Benimde tek temennim ishal kusma vs. Yapmaması

Sulecrn

Inşallah