Kedim Sarı Renk Kusuyor

balinannesi

Merhaba arkadaşlar kedim yaklaşık 4,5 aylık erkek sarman tüm aşıları tam ama dün ishal olmuştu bugün sabah da ishal ama ishali kanlı değildi parazitte yoktu ve veterinere götürürken sarı renk kustu sabah ishal diye çok az patates ve tavuk haşlayıp karıştırıp verdim ama çok az yedi ve çok su içti.. Veterinere götürdüğümde enfeksiyon olabilir diyerek iki tane iğne yaptı eve geldim 3 kez daha sarı sarı kustu büyük ihtimalle midesinin boş olmasından dolayı böyle hiç bir şey yemiyor sadece az bi su içiyor kustuktan sonra.. Daha önce böyle birşey yaşayan oldu mu gerçekten çok üzülüyorum ilk defa başıma geliyor iyileşmesini çok istiyorum ciddi bir şey değildir umarım veterinere gitsem de içim rahat etmiyor yarın tekrar gideceğim tedavisi devam edecek :(

17 CEVAP

crenxx

Sebebini bilmiyorum fakat çok tatlı bir kediniz var umarım hemen iyileşir

Merhaba siz bu soruyu soralı 4 yıl geçmiş, illaki çözülmüştür problem. Ben de size bir soru sorabilir miyim? Kedim Leo 1 yaşında büyükçe bir tekir. Onu sokaktan sahipledik ve 6 aydır bizimle. Şimdiye kadar hiçbir sağlık problemi olmamıştı aşıları da tamdı.(Lösemi aşısı hariç çünkü veteriner gereksiz olduğunu söyledi.) Fakat dün sabah yastığımızın altına sarı koyu kıvamlı bir şekilde kusmuş. Affedersiniz kaka gibiydi. Önemsemedik. Bu akşam aynı kızgınlığa girmiş gibi bağırdı ve yine öyle kustu.Midesinde yiyecek kalmayınca da sarı-beyaz bir şekilde 3-4 kez kustu.Köpüklüydü hem de. Kusmuğunu biraz inceledik içinde bir sürü tüy var. Bal' ın kusmuğunda da var mıydı ve sizce veterinere gitmeli miyiz? Soğuk algınlığından şüphelendik çünkü pencere pervazıjndan kuşları izlemeyi çok seviyor. Çok endişeleniyoruz,cevap verebilir misiniz?