Kedide Popo Şişliği

Firuzecik

Geçici olarak bir yavru getirdim evime. 2 aylık civarı. Kuru mama yiyor. Dün ve bugün 2 kez tuvaletini yaptı. Bir kısmı katı ve kalanı cıvık gibiydi. Geldiğinden beri poposu şiş ve hafif kızarık. Daha önce bu durumu yaşayan var mı? Buradaki vet sadece küçük-büyük baş hayvandan anlıyor. Ona sormadım size sorayım dedim. Teşekkürler.

5 CEVAP

Elliiiis

Yaaa benim bebişimin adı da Firuze ❤️ Bunu yazmak istedim diğer konuda bir fikrim yok maalesef

Zeynepulku

İshalden kaynaklı olabilir.

Kedim12

Parazit yapar birde bağırsak sindirim sistemi proplemi probiyotik kullanın iç parazit uygulayın ishale lapa pirinç verin suyunu eksik etmeyin yavru kedi probiyotik kullanın

Kedim12

Evet iç parazit kedilerde ishal yapar makat kızarıklığı şişkinlik yapar acil iç parazit veteriner uygulansın çünkü her ilaç etki etmeye bilir

Gmz91910

Parazit olabilir mi acaba? İshal ve şişlik sanki parazit belirtisi ama yanılıyorda olabilrm