Kedim Mamayi Tüm Yutuyor ?

Sulecrn

Mystic mamaya geçmeye çalışıyoruz önceki mamasi bonacibo kittendi. Bonacibonun taneleri mystice göre daha büyük önceki mamasini kıtır kıtır kırarak yiyordu. Mystici çok sevdi iştahla yiyor ama tüm yutuyor bu bir sağlık sorunu yapar mı

6 CEVAP

elifozzdemiir

ilk mystic e gectigimizde bizde de oyleydi cidden taneleri baya kucuk ama sorun olmaz belki cikarabilir hizli yerse ama bizimki duzeldi mesela simdi kirarak yiyor

AydannD

Dişlerini Ve diş etlerini kontrol edin eğer bir sıkıntı yoksa mamanın tanelerinden kaynaklıdır.

Salihaylmz

Bizde aynı sorunu yaşadık sonra diski yoluyla bütün çıkardı mama tanesini denemelik biraz almıştık öyle şimdi vazgeçtim almaktan

Sulecrn

Umarım bizde de öyle olur

Sulecrn

Hayır dişlerinde sorun yok önceki mamasini hâlâ kirarak yiyor. Mama boyutundan kaynakli