Kuduz Aşısı Zorunlumu ?

Kemalveeray

4 aylik erkek kedim var 21 gün sonra kuduz aşısına getirin dedi veteriner gerek varmı dışariyada cikmiyo

4 CEVAP

elifozzdemiir

otobus ya da ucakla yolculuk yapilacaksa yasal olarak zorunlu

elifozzdemiir

tarim ve orman bakanliginda 5-10 lira gibi ucrete de yaptirabilirsiniz ama bi arastirin derim sadece duydugumu soyluyorum

aylinceyda

Yasal zorunluğu var. Kedilerde kuduz karşılaşılan bir problem değil ama kedilerin kimliklerinde baktıkları ilk şey kuduz aşısı.

Kemalveeray

Tmm teşekkürler