Instinct Mama

cookieeee

true ınstinct yavru kedi maması seçici ve iştahsız kedimi cezbeder mi kullanmalı mıyım?

4 CEVAP

pashav89

çok kalitelidir, hem kedi hem köpekler bayılıyor

pompompurin

ben kullandım mamanın içinde filiz gibi parçacıklar vardı iade ettim. acana kitten veriyorum içeriği çok daha iyi ve fiyatı da iyi. kedim de daha iştahla yiyor. instinct çoğu mamadan kaliteli ama içinde tavuk unu ve domuz unu var. acana olmazsa nd kitten da iyidir.

Faytekin

Instinct kitten i bilmiyorum ama benim seçici antika kızım kısır somonlusunun yüzüne bile bakmadı ,marka en seçici kedilerin bile severek yiyeceği mama diye iddaa edip reklam yapıyor ama alakası bile olmadi bizimkinde :) ama genel olarak çoğu mamadan kaliteli ve temiz içerikli bir mama.

missAybuke

Bir paket bende kullandım aslında güzel bir mama tuvaletinde koku olayımız hiç olmadı ama iştahlı yiyip yememesi konusunda her kedide farklı olabilir.