Hormon Hapı Ücreti Ne Kadar?

melisaakrer

Merhaba. Kedim uzun süredir kızgınlıkta. Geçen ay kısırlaştırmaya niyetlenmiştim ancak hala çıkamadı. Hormon hapı ne kadar bilgisi olan var mı? Ön bilgi olsun diye buraya sormak istedim. Veteriner hekimimizle de görüşeceğim.

2 CEVAP

ferhat05

Veteriner kliniklerinin fiyat tarifesine baktım ama hormon hapı ile alakalı bir şey bulamadım.
Hormon hapı uzun süreli kullanımda kedinize zarar verebilir. Kısırlaştırmayı en kısa zamanda yaptırın.

melisaakrer

Uzun süreli kullanım için dememiştim. Kedim kızgınlıktan çıkmadığı için bir defaya mahsus kullanmak için istiyorum. Bende bir an önce kısırlaştırma taraftarıyım. Teşekkürler.