Yavru Kedi/Aşı

SedaSD

Merhaba, yaklaşık 2,5-3 aylık kedim var, ilk sahiplendiğim vakit veterinere gidip iç ve dış parazitleri yapıldı. Yaptırdığım hekim diğer iç parazit ve dış paraziti 3 ay sonra yapılacak dedi. Fakat arkadaşımın kedilerine başka bir veterinerde ilk başladıklarında 15 gün ara ile 3 sefer yaptılar. İlk yaptırdığında iç dış parazit diğer ikisinde ise sadece iç parazit hapı. tamamen bitmesi için demişler daha sonra 3 ayda bire geçtiler. Hangisi doğru?

2 CEVAP

Gofretsla

2 ayda bir en doğrusu

SelinTuksal

dış parazit 2 ayda bir iç parazit 3 ayda bir veya tam tersi ama birinin 2 ayda diğerinin 3 ayda bir olduğundan eminim