Köpeğim Hangi Irk?

senaakan

Merhabalar köpeğim daha 35 günlük rus finosu olarak sahiplendim ama emin değilim büyüyünce nasıl olacağını merak ettiğim için soruyorum

4 CEVAP

zibityus

bilmiyorum detayını, fakat 35 günlük bir köpek sürüsünden doğduyu yerden annesinden ayrılmamalıdır. köpek için bu çok büyük bir sorundur. sizin için de muhtemelen sorun olacaktır.

senaakan

Çok zorlanıyorum zaten ama elimden geleni yapıyorum sonuna kadar maalesef böyle olması gerekti

Mehmetkr

35 günlük köpeğin ırkını kesin olarak bilemeyiz ama Rus finosu yavrusuna benzemeyen tek yönü kalınlığı bence diğer yönlerden Rus finosu

Yagizsolakk

İleridr iri bir köpek olacak bundan emin olabilirsiniz. Fino az kalır buna ve cinsi konusunda biraz sarılık olsa goldena kadar yolu var ama şuan tam bir muallakta 75günlükken bi daha yazın