Tavuk Göğsü Haslaması

Berrefilizzz

Kedime her hafta yapıyorum yağsız tutsuz fakat kaynattigim suyuda koymak istiyorum koyarsam bişey olur mu ve kaç kaşık koymaliyim

4 CEVAP

gozdeyilmaz

Ben ikisini de öyle büyüttüm yani mamalarına ek olarak hatta bizimkiler sadece suyunu içer haşladıktan sonra bir çay bardağının yarısı kadar falan verebilirsiniz zaten fazlasını içmez o suyun içine tavukları da atın

Berrefilizzz

Çok teşekkür ederim

Salihaylmz

Bende yavru kedime bugün vereceğim sadece suyunu iki çorba kaşığı yeter bence

shilohlael

Tabii ekmekte doğrayıp verdiğim oluyordu genelde sokak kedilerini öyle besliyorum ben çorbalık alıp suyuna ekmek ve tavuğu didiyorum.