Sizce Köpeğinizin Cinsi Ne

Leydi142

Merhaba kopegimiz 2.5 aylık.2kilo.sizce cinsi Amerikan cocker mi ? Cocker ırkları da çok var sanırım.ingiliz cocker spaniel de var.kendiyle aynı ay da başka bi cocker var.o boy olarak hem daha büyük hem de kilo olarak daha fazla.daha uzun kulaklı.krem rengi.boynu daha uzun.ben kızımın cinsini bilemedim.yardimci olurmusunuz.

6 CEVAP

Mehmetkr

Cocker olduğu kesin ama hangi alt dalı bilmiyorum zaten çok da önemi yok pek fark olmuyor aralarinda. Kıyafet neysede o papyonla zili çıkartın bari. O zil ses cikariyorsa köpeği eğitirken de yanlış komutlanmasina sebep olabilir ayrıca üstündekiler hayvanı rahatsız eder

zibityus

köpekler bizim duyma kapsitemizden çok daha yüksek bir duyma kapasitesine sahiptir. iyi niyetle zil takmışsınız ama köpeğe stres yüklemişsiniz. köpeğin o sesi kulağının dibinde ne kadar rahatsız edici bulacağını duyma kapasitesini düşünerek anlayabilirsiniz. köpekle ilgilenmeyeceğiniz zaman onun evde serbest dolaşmasına müsaade etmemelisiniz aslında.

zibityus

köpeklere lütfen kıyafet aksesuar vb şeyler giydirmeyin. bu insanlaştırmak onları strese sokar anlamlandıramazlar.

Seymaaacaan

Oyy çok minnoş🥺

Leydi142

Anladım çok arastirmama rağmen zil konusunu hiç bilmiyordum teşekkür ederim tavsiyeleriniz için ☺️ zili cikaracagim mutlaka..

Leydi142

Teşekkür ederim ☺️ resim için papyonu taktım.zil ise evde küçük kızım var geldiğini farketmesi için zilli tasma taktım.yanlisikla ayağına kuyruğuna basmasin diye.