Yavru Köpek Bahçede Bakılır Mı

Nermintaskin012

Bir önceki sorumda nasıl beslemek gerektiğini sorup fotoğraf koymuştum o köpeklere bekçi bakıyormuş sahiplenilmiyormuş. Ancak yeni bir köpek bulduk (besleyenin evinde büyük bir Dogo Argentino Erkek var) biz almazsak sokağa mahrum kalıcak yavrucak (yaklaşık 2 aylık erkek Sokö Pitbull kırması) ve biz bahçede bakmak zorundayız Sokakta kalmasından iyidir diye tahmin ediyorum acaba ne gibi önlemler almalıyız?

5 CEVAP

Nermintaskin012

Teşekkürler

Mehmetkr

3 buçuk aylıktan küçük ise evde veya balkonda bakılması daha iyi bahçe çok soğuk oluyor ve fazla rüzgar alır

Nermintaskin012

Güncel

Salihaylmz

Köpekler genelde bahçede bakılıyor. 2 köpek büyüttüm ikisini de bahçede baktım biri 45 günlüktü biri 2 aylık.
Önemli olan bahçede rüzgar esmeyen bir yer ve kulübe. Kışın onun için zor geçecek ama hepten dışarda kalmasından iyidir. Kapali kulübenin içine kıyafet ve saman koyabilirsiniz saman sıcak tutar kulübeyi. Kulübeyi rüzgar almayan yere koyun duvar kenarı balkon altı rüzgarın ters yönü

Salihaylmz

Sizin için zor olursa ilan da acabilirsiniz çok küçükse hasta olabilir bu kış