Pug Cinsi Kopegimin Mamasini Değiştirmek İstiyorum

Minnoosss41

Arkadaşlar pug cinsi yavru kopegim var yediği mama royal canin mini starter fakat fiyati biraz pahali sizce daha uyguna ona iyi gelebilecek hangi markanin mamasini tercih etmeliyim

4 CEVAP

Mehmetkr

Mystic golosi felicia

Beyzasagir

N&D Acana bayılarak yiyor tavsiye ederim

brit care kullanıyorum ama aynı fiyat aralığında gelebilir pro choice da kullanıyorum ekonomik ikisine de bakabilirsiniz

fbayburt

Biz doğru mamayı bulana kadar çok sıkıntı yaşadık farklı mamalarda doymuyordu ve bir anda kilo aldı vs .. sonra mamayı değiştirdik eski mamamıza göre daha pahalı fakat içeriği çok temiz veterinerimiz bunları önerdi. ND , pro plan veya acana.