Biraz Sohbet - En Büyük Korkunuz-

Zeynepulku

Kedi&köpeklerinizle ilgili en büyük korkunuz ne?

Mesela benim kedimin evden kaçıp bulamam ve evden kaçarken gözünün önümde araba çarpması.

36 CEVAP

ecrinnurAslan

Benim korkularım şunlar:

1.Evden kaçıp çocukların eline düşüp ölmesi(ki yaşadığım sitede böyle çocuklar çok fazla)

2.Küçük kardeşimin(yaşı 4)onu öldürmesi

3.Ailemin hayvan düşmanı olup Maya'yı öldürmesi/ sokağa atması

4.Mayanın beni sevmememesi

5.Çok kötü bir hastalığa yakalanması

6.Yaralanması

7.Onunla uyurken birdaha hiç uyanmaması

8.Onu gezmeye çıkardığımda tasmasının aniden kopması ve kayıp olması

9.ÖLMESİ VE ONU KAYBETMEM(bu benim en büyük korkum)

10.Bunların hepsininin başıma aynı anda gelmesi

ecrinnurAslan

@ırms ye katılıyorum gerçekten bu çok korkunç olurdu ve birde @Zeynepülkü nün dediği gibi gözümün önünde ona araba çarpması benim psikolojimi çok kötü bir şekilde bozardı hastanelik olurdum

chuckysmom

Kedimin hasta olması :((

evkedisimia

iki kedimde birer kere 5. kat balkonundan düştü😓😓 ikiside yaşıyyor ama mia yı bulduğumuzda kan içindeydi damağı yarılmıştı bacağı çıkmıştı fln veteriner akviğerind3e kan var dedi ailecek dokdoruz babam bişeyi yok dedi ama çenesi hafif yamuldu dişlek şu an😆
ölmelerinden çok korkuyorum sultan papağanım vardı zaten vefat etti allah kimseye göstermesin😓 ama kedi korkum örümcek fobim vardır sizin

Zeynepulku

Kedilerinizin bir daha camdan düşüp agir yaralanmamasi için lütfen camlariniza file takı. Biri düşmüş digride düşer diye düşünüp çoktan file taktir maliye iniz

Zeynepulku

File taktırmalıydınız*

Minimesi

Benim en büyük korkum hastalanıp ölmesi oda nerdeyse oluyordu allahtan ameliyat iyi geçti

Verdatrtp

ciddi bir hastalık geçirip erkenden ölmesi ve kessinlikle camdan balkondan atlaması (4. kattayız) düşse ağır yaralanır hatta ölebilir

feyzanurkrb

Ben hastalıklardan çok korkuyorum bu Duman gelmeden 6-8 ay önce başlamıştı ve hala da bir psikoloğa gidemedik Duman geldi ve şu an onun için de korkuyorum ya ölümcül bi hastalığa yakalanırsa diye çok endişeleniyorum özellikle fip den çok korkuyorum

alabalik32

Evden kaçıp gitmesi sonra bulamamam. Veya hastalanıp vefat etmesi. Bunları düşündükçe gözlerim doluyor.

incirreis

Bir kedinin başına gelebilecek bütün felaketlerden çok korkuyorum. En çok korktuğum camdan düşüp araba ezmesi. Uiyyy

incirreis

Bir kedinin başına gelebilecek bütün felaketlerden çok korkuyorum. En çok korktuğum camdan düşüp araba ezmesi. Uiyyy

Leylikak

Korkulu rüyam FİP

baranertaga

Benimde korkulu rüyam fip ve gençlik hastalığı Allah korusun

Littlecats

Belki saçma gelebilir ama:
Ailemin bir anda işsiz kalması ve kedim acı çekerek ölürken onu veterinere götürememek.