Biraz Sohbet - En Büyük Korkunuz-

Zeynepulku

Kedi&köpeklerinizle ilgili en büyük korkunuz ne?

Mesela benim kedimin evden kaçıp bulamam ve evden kaçarken gözünün önümde araba çarpması.

36 CEVAP

Elliiiis

Onu erken yaşta kaybetmekten aşırı korkuyorum....

Zeynepulku

Birde şey var benim için kendi sorumsuzlugum yüzünden başına bir şey gelmesinden de korkuyorum 😧
Genel olarak başına bir şey gelmesi beni korkutuyor. Tek ruh hastası ben degilimdir ama mesela gece bunları düşünüp hüngür hüngür ağlıyorum.

aylinceyda

Viral enfeksiyonlardan, ölümlerinden çok korkuyorum. Tavşanım ölmeden önce de aynı hisleri ona yaşıyordum. Korkardım başına bir şey gelecek, ölecek diye. Bazen bu düşünceler bile saatlerce ağlamama yetiyordu. Sonrasında 24 saat içinde vücudunu saran bir enfeksiyonla hayatını kaybetti. Bunları düşünürken istemeden hayvanların başına bir şeyler açtığımızı düşünüyorum. Çok fazla kafaya takıyor, düşünüyoruz ve bu hiç sağlıklı bir durum değil. Anının tadını çıkarmak yerine korkuyla yaşamak berbat. Korktuklarımız gerçekten hep başımıza geliyor. Dilerim ki bütün yavrularımız, sokak çocuklarımız sağlıklı, mutlu uzun yıllar yaşarlar.🙏🏻

Irms

Çamaşır makinesinin içine girip benim görmeden makineyi çalıştırmam cidden düşüncesi bile offf

Zeynepulku

Birde şey var ailemdeki herkesin ölmesi ve kedimi kimsenin istememesi, sokakta yasamak zorunda kalması 😟😟😟

Salihaylmz

Hani yavrum ben ölünce ne yapar kim bakar diye düşünmek anne yüreği var bizde hepimizde ondan ^^

Esrakutlu

Ölmesi ve hasta olup gözümün önünde acı çekmesi

Salihaylmz

En büyük değil de benim çok korkum var heralde
Kaçması
Hasta olması
Kaka yapmaması
Yemek yememesi
Tuhaf davranması
Vücudun da herhangi bir yerinde yara bere bir şey görmek
Uyanmaması
Galiba onunla ilgilen en ufak şey benim en büyük korkum oluyor her seferinde :/

Buketbayraktar

Gün içinde evde tek kalıyor bazen. Giriş katta oturuyoruz daha dış kapıyı duyunca koşar kapıya miyavlar. Her defasında ya sesi gelmezse ya Bi şey olduysa diye içime Bi şey oturuyor saniyelikte olsa

baranertaga

Balkondan atlaması. (5. Katta oturuyoruz ve bu gerçekten hoş olmazdı. Ayrıca birkaç defa bu tehlikeyi geçirdi balkonlara file yaptıracağım)

damladamlaxx

evden kacarsa cocuklarin elinde oyuncak olup acı cekerek ölmesi

naininna

pencereden düşmesi:( arkadaşımın kedisi camdan düşerek olmustu cok tedbirliydim ama kedimin yavrusu sinekligi yırtmıs ,atlamisti :( neyse ki tam kedim de arkasından atlayacakken aldim onu camdan...belki de hayatta ki en büyük korkum bu..bir de ellerimde öldü veterinerler kapalıydı deli gibi acik bi yer ariyordum bana o son bakislari her aksam gözümün önüne geliyor...

ZeynoB

Ölmesi

NURSENA123

ölmesi

Islak fipten veya herhangi bi olumcul hastaliktan gerçekten çok korkuyorum poyraz da cok cektim iki hafta kendime gelememistim :((