Ankara Sokullu Dikmen Övecler Bana Yakın Bu Civarda Yavru Kediniz Varsa Sahiplenirim?

gmzarz

Yavru olsun mümkünse, alıstırmak lazım bide veterinere birlikte gitmemiz lazım yol bilmiyorum pek yardimci olun yeter aşı masrafı karşılar ve gözüm gibi bakarım

7 CEVAP

Mamyhilal

Ben sana sahiplendirecektim para lafı edip sahiplenmedin lütfen kimse sahiplendirmesin bir canlının sorumluluğunu üstlenecek biri degil.!!!

Mamyhilal

Gerçekten,üstelik birçok yönden de yardım edeceğimi söyledim herşeye tamam dedi gün belirledik gelmedi!!!

Gofretsla

Terbiyesiz!

Gofretsla

sokakta baktığım yavru kediler var ama arabam yok benimde sizin gelme şansınız hiç yokmu?

ilanekle

Ulaşımı iki tarafta yapamazsa pet kargolarına veya pet taksilere verin getirip götürsünler.

Gofretsla

Gerçekten mi? Para lafı edip almadı mı? PES..!

doktorgenc

mehmet akif ersoy parkını biliyor musun?