Evde İc Parazit Hapi Uygulamasi

elifozzdemiir

veterinerden aldiginiz ic parazit haplarina ne kadar oduyorsunuz? bir de yasadiginiz sehri yazarsaniz sevinirim ona gore kafamda bir fiyat olusturacagim.

2 CEVAP

Zeynepulku

İç dış 60 tek tek 30 eğer kendi vet hekimimden alirsam toptan satan bir yer var burada oradan 5'li alınca tanesi 15-20 liraya geliyor ama son kullanma tarihlerine dikkat etmek gerekiyor.

sforselin

10 liraya da var iç parazit ilacı, çok daha fazlasına da. Kliniği arayıp ilaç ismi ve fiyat almanız daha mantıklı olur