7 Yasındaki Kedimin Yanina Yavru Kedi

emineerturk

7 yasında bir kedim var evde hep tek kediydi. Kedilerle iyi anlasamiyor ama sürekli evimize misafir -geçici yuva oluyorum- kedi gelir. 1-2 ay sonra alışır. British cinsi bir kedi vardı camdan asagi dusmus klinige terk etmisler. 6 aylık tek gözü kör. 2. Yuvasından geri dönüyor artik yuva aramaktan sıkıldım eve kalıcı olarak almak istiyorum ama kedim asla istemiyor 1 ay birlikte kaldılar sahiplendirmeden once ve asla kabul etmedi. Her türlü yolu denedim 1 aydir evde su an. Vet. Desteği aldık bir türlü alışması yavru su an evin üst tarafında takılıyor arada dışarı kaçınca Nuriye dövüyor. Napcagimi bilemiyorum. Tanıdığınız bu işlerde bana yardımcı olacak vet var mi? Veya bir öneriniz. -İstanbul da yaşıyorum

2 CEVAP

Zeynepulku

Vetterapist var instagramdan bakabikirisniz

sforselin

İki yavru kedi önermişti Jackson Galaxy benzer bir durumda. Yavrular beraber oynar, yaşlı kediniz de onları izler gibi.