Kedinizin Tuvaletini Nereye Koyuyorsunuz?

geceem

Benim ki odamda duruyor, baya koku yapıyor başka biri girdiğinde kısa süreli burun felci geçiriyor yeni yapmışsa 😬 fakat diğer yerlerede annem koymama izin vermiyor. Neyse ama alıştım zaten, peki siz?

22 CEVAP

Aktif karbonlu kum kullanabilirsiniz o kumlarda koku sorunu çok daha az oluyor. Tuvalet kabınız filtreli değilse imkanınız varsa filtresi olan bir tuvalet almaınızı da tavsiye ederim.

Benim kedimin tuvaleti de odamda duruyor kumu ve tuvalet kabını değiştikten sonra hiç koku sorunu yaşamadık.

kaanpolat

Kapalı ayakablığımızda duruyor çişi gelince miyavlıyor kapıyı açıyorum yapıyor gelince tekrar miyavlıyor kapıyı açıyorum

kbrdgnnn

Kum kabı salonda duruyor. Kapalı tuvalet ve ever clean kum kullanıyoruz koku ya da patilere kum yapışması vs yaşamadık.

Nanelimon44

Odamda duruyor çünkü kedini ilk aldığımızda oradaydı sonra banyoya koymayı planlıyordum ama maalesef kedim tuvaletini başka yere yapınca eski yerine yani odama almak zorunda kaldım. Daha yeni yeni alışıyor biraz zaman tanıyacağım

Findikthecat

4 5 ayliga kadar benim odamdaydi ama dediginiz gibi koku yapti o yuzden evde kullanmadigimiz bos bir oda var oraya koyduk oraya alisti boxu falada o odada findigini odasi gibi oldu 😄

Minimesi

Bizimki salonda duruyor ama koku hiç yok koku yapmıyor

Seydacelk

Kum kabının balkoda durması eğer balkonunuz kapalı değilse çok yanlış, hem tehlikeli hem de hasta olabilir kedimiz. Benim evim genel olarak küçük tuvalet banyomda bir ama el lavabosunun altındaki boşluğa kapalı bir kum kabı sıkıştırabilirsiniz.

yasedaseyma5

odasında ayrı bir odası var