Kedinizin Tuvaletini Nereye Koyuyorsunuz?

geceem

Benim ki odamda duruyor, baya koku yapıyor başka biri girdiğinde kısa süreli burun felci geçiriyor yeni yapmışsa 😬 fakat diğer yerlerede annem koymama izin vermiyor. Neyse ama alıştım zaten, peki siz?

22 CEVAP

seliinkececi

banyoda duruyor bizim kum kabimiz ve en temizi orasi bence. En azindan evin diger yerlerine kum gitmiyor banyoda kaliyor supurgeyle cekiyoruz kumlari salonda odamda vs. olsaydi zor olurdu.

Verdatrtp

Bu arada yaptığım yorum birden çok gitmiş silinmiyor da anlamadım. Koku sebebi kumunuz iyi bir marka olmadığından da olabilir belki. Ever clean, Sanicat ve Lindo cat bu kumlar koku yapmamıştı bende öneririm

Nightcat

Bizim holde duruyor. Çok koku yapıyorsa kumunu değiştirin. Sadece kaka yapınca kokuyor o da hemen aldığımız zaman evi de 5 dk havalandırınca koku kalmıyor o yüzden sıkıntı olmuyor

Siyahiinci

Bizim şu anlık balkon da. Ancak yeni bir yer bulmam lazım acilen. Ben de odamın bir yerine koymak zorundayım gibi gözüküyor :(

Zehra2505

Iki banyom olduğu için banyoda duruyor.

melisaakrer

Merhaba. Benim kum kabım en çok kullanılan salonda. Mama ve su kabından uzaktaki bir köşede. Kullandığınız kumdan dolayı koku sorunu yaşıyorsunuzdur. Size kullandığım kumu önerebilirim. Eğer bilgi almak isterseniz bana mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.

zin

Banyoda duruyor iki günde bir kumunu temizliyorum koku sorunu yok

Verdatrtp

Normalde tuvalete koyulması lazım ama bizim tuvalette yer olmadığı için kedinin tuvaletini salona koyuyoruz. Neyse ki salonumuz geniş ve insandan en uzak köşeye koyduk bu yüzden sorun yaşamıyorum. Üstü kapalı tuvalet kullanıyorum önünde de paspası var, kumunu günde 2 kez kürekle temizliyorum hiçbir koku olmuyor yanında dursam bile

Verdatrtp

Normalde tuvalete koyulması lazım ama bizim tuvalette yer olmadığı için kedinin tuvaletini salona koyuyoruz. Neyse ki salonumuz geniş ve insandan en uzak köşeye koyduk bu yüzden sorun yaşamıyorum. Üstü kapalı tuvalet kullanıyorum önünde de paspası var, kumunu günde 2 kez kürekle temizliyorum hiçbir koku olmuyor yanında dursam bile

Verdatrtp

Normalde tuvalete koyulması lazım ama bizim tuvalette yer olmadığı için kedinin tuvaletini salona koyuyoruz. Neyse ki salonumuz geniş ve insandan en uzak köşeye koyduk bu yüzden sorun yaşamıyorum. Üstü kapalı tuvalet kullanıyorum önünde de paspası var, kumunu günde 2 kez kürekle temizliyorum hiçbir koku olmuyor yanında dursam bile

Verdatrtp

Normalde tuvalete koyulması lazım ama bizim tuvalette yer olmadığı için kedinin tuvaletini salona koyuyoruz. Neyse ki salonumuz geniş ve insandan en uzak köşeye koyduk bu yüzden sorun yaşamıyorum. Üstü kapalı tuvalet kullanıyorum önünde de paspası var, kumunu günde 2 kez kürekle temizliyorum hiçbir koku olmuyor yanında dursam bile

Verdatrtp

Normalde tuvalete koyulması lazım ama bizim tuvalette yer olmadığı için kedinin tuvaletini salona koyuyoruz. Neyse ki salonumuz geniş ve insandan en uzak köşeye koyduk bu yüzden sorun yaşamıyorum. Üstü kapalı tuvalet kullanıyorum önünde de paspası var, kumunu günde 2 kez kürekle temizliyorum hiçbir koku olmuyor yanında dursam bile

Esrakutlu

Banyoda duruyor

Sahidegulcan

Bizim kumumuz salon balkonunda duruyor.
Yaptığı gibi temizliyorum Koku olmuyor. Yerini de çok seviyor.

Aktif karbonlu kum kullanabilirsiniz o kumlarda koku sorunu çok daha az oluyor. Tuvalet kabınız filtreli değilse imkanınız varsa filtresi olan bir tuvalet almaınızı da tavsiye ederim.

Benim kedimin tuvaleti de odamda duruyor kumu ve tuvalet kabını değiştikten sonra hiç koku sorunu yaşamadık.