Felicia Hangi İcerik

elifozzdemiir

felicia mamaya gecmeyi dusunuyorum icerik olarak hangisi daha iyi
1.tavuklu
2.tavuk ve hamsili
3.kuzulu
not: felicia hipoalerjenik mama oldugundan dolayi icinde et bulunmuyormus.

20 CEVAP

elifozzdemiir

ben de o sekilde yapayim bir de hassas deriye sahip, kendini kasidigi an orasi kizarip sisiyor hemen oradaki tuyler dokuluyor o yuzden hipoalerjenik mama daha iyi olabilir diye dusunmustum ama hills i deneyecegim tesekkurler

elifozzdemiir

mystic icerik olarak fiyatina gore guzel mama fakat nedense cogu kedi basta cok istahla yiyip sonrasinda yemiyor, bizimki de ac kalmamak icin yiyor 200 gram verdi 1.5 haftada.

MerveTurhaann

Bu markayı kedim yemedi. İçeriği orta ama bu fiyata daha güzel kedi mamaları var

elifozzdemiir

yuksek ihtimal hills kullanacagim yok mantar degil mantari atlattik bilirim mantari, kasidigindan oluyor boyle tesekkurler :)

elifozzdemiir

tesekkur ederim :)