Felicia Hangi İcerik

elifozzdemiir

felicia mamaya gecmeyi dusunuyorum icerik olarak hangisi daha iyi
1.tavuklu
2.tavuk ve hamsili
3.kuzulu
not: felicia hipoalerjenik mama oldugundan dolayi icinde et bulunmuyormus.

20 CEVAP

kaanpolat

80 TL felicia ya vericeğinize 35 TL ye mystic alın içeriği 10 kat daha iyi ve numunede gönderiyorlar bana kalırsa felicia nın hiç bir ürünü iyi değil

Zeynepulku

Uygun fiyatlı bozita buldum. İçeriğinde gerçek et var.

bademthecatt

somonlu yada kuzulu tavsiye ederim mantar sorunu vardı sanırım tavuklu şeyler tetikleyebilir

kaanpolat

Ozaman bence zamanında kullanıp memnun kaldığım profine öneririm 20 TL daha koyup alabilirsiniz

ferhat05

Kısa süreli purina pro plan alabilirsiniz. Tüy dökümü için iyi diye duydum.

elifozzdemiir

iceriklerini arastirip denemeye calisacagim tesekkurler :)

Tüy dökümü sorunu felicia kullanımında da yaşarsınız. Bütçenizi bilmiyorum ama tüy sorunu yaşamak istemiyorsanız un türevleri içeren mamalardan biraz uzak durmakta fayda var. Matisse kitten önerebilirim uygun fiyatlı ürünlerde. Britcare in mamaları da güzeldir. Arkadaş önermiş profine daha iyidir felicia dan. Bütçe sorununuz yoksa hills ya da nd alın sorununuz devam edersiniz.

Ben 3 kedim var 3 u de farklı mama yedi ve 1 kez felicia verdim tüyler sepsert oldu ve döküldü. Proplan güzel mama yavrular için. Royal canın de öyle. En çok hills ve nd kullandık ve dr sordu tüyleri çok güzel dökülmüyor ne kullanıyorsun diye. O zaman hills kullanıyordum meselâ. Dr da mamaya devam et harika dedi ancak kediler sıkılıyor nd ile hills dönüşümlü aliyorum

Kizariklik varsa ve sürekli aynı bölgeyi kasıyorsa veteriner hekime göstermekte fayda var. Mantar olma ihtimali yüksek. Tüy dökümü kasidigi yerde sürekli artıyorsa, kırmızıysa ve zamanla sulaniyorsa muhtemelen mantardır. Ama genel bir kaşıntı varsa sorun yoktur muhtemelen. Hills güzel tercih bence. Numune boylarını alıp deneyebilirsiniz sevip sevmediğini test etmek için. 400 gr lik ve 400+400 lük paketleri var diye hatırlıyorum.ben öyle almıştım.

Ozge00

Bizde mystic ile alerji sorunu yaşadık, feliciaya döndüm mecburen. Brit hipoalerjenik mamaya geçeceğim bir süre sonra. Toplu alinca uyguna geliyor. Cok fazla uygun fiyatlı mama yok ne yazık ki.
Felicia içerik olarak cok cok iyi değil ama idare ediyor. Uzun vadeli kullanim önerilmez. Evde et destegi de yapın.

Ozge00

Felicia bizde tüy dökümünü azalmıştı bu arada. Her kedide ayni olmaz elbette.

elifozzdemiir

zaten su anda mystic kullaniyorum fakat asiri tuy dokumu yasiyoruz ve mamayi zorla yemeye basladi

elifozzdemiir

yukaridakiler yavru kedi mamasi*

berkeozdede

Mystic içeriği güzel fakat olumsuz çok yorum var. Bende bütçeme göre purina proplan kullanıcağım. Yorunları güzel ama bakalım

*sorunsuz devam edersiniz...