Acil Kedimin Dışkısı

nildogcat

Temizlerken böyle gördüm NEDEN OLMUŞ OLABİLİR VE NASIL DÜZELİR???

8 CEVAP

tika_waylan

İshal gibi sanki.
Cok fazla yas mama mi verdiniz? Cesme auyu icti mi? Malt macun ya da vitamin verdiniz? Bunlar degilse ve ic parazit asisi d ayapilali cok fazla olamamissa farkli bir sey olabilir.
Bir de ani mama degisimi oldu mu? Farkli mamaya gecince de ishal/kabız olup kusabiliyorlsr.
Haslanmıs pirinc verebilirsiniz tavukla. Ama eger ciddi bir şey varsa. Veterinerinizin görmesi gerekir.
Veterinerinizi arayın durumu anlatın.
Bir kedime laktozsuz sütü suyla karıstırdıgım halde ishal ılmustu veteriner tavuk suyunda pirinc haslamamı önerdi sonra hemen gecti.
Ama diğer kediminse vitaminler ve rahatsızlıgından dolayı olmustu viral bir rahatsızlık o sebeple onun tedavi olması gerekiyordu.
En güzeli veterinerinizi arayıp anlatıp yardım istemeniz.

Queeninannesi

İshal olmuş

aycacetin2472

Ev yemegimi verdiniz

nildogcat

Hayır vermedik

nildogcat

Veterineri aradım fotoğraf atın dedi görmesine rağmen cevap vermedi...Bugün de takip edeceğim eğer geçmezse götürürüm.

laborant_03

diskiyi takip ediceksiniz ya kurt vs varmi gibi bakmanizda faydaniz var

Kittylover

Ishale benzer ama tam degil bagirsaklarinda usutme virussel biseyler olanilir

nildogcat

Baktığımda tuvaletine dışkısı düzelmişti.Ben yinede takip edeceğim eğer yinelerse veteriner ile görüşürüm teşekkürler.