Instinct Hakkinda Ne Dusunuyorsunuz

ecematara

Acanaya gecmistim ve onceden hic dikkat etmedigim, iceriginde tuza rastladim surekli olarak kullanmayi dusunuyordum. halbuki hicbir yan etkisini de gormedim.
Tuz olmasa harika bir mama oldugunu da biliyorum ama zaten sindirim sorunu yasiyoruz, simdi instinct icerigine baktim ve tuza dair bir sey gormedim
Bunun hakkinda ne dusunuyorsunuz kullanan var mi

8 CEVAP

ecematara

Bircok hayvanin bobrek sorunlarinin sonucu tuz iceren mamalar oldugu icin takmis olabilirim.

HillB

İnstinct'te taurinin adı bile yok bir de inorganik madde %7, ben bu yüzden tercih etmemiştim. İçeriğine göre de pahalı zaten

Mehmetkr

Şov için acanayi begenmemenin bir anlamı yok. Acana orijen virbac. Bu üç mamayı beğenmeyip başka mamalar aramak gereksiz bence

ballokumu

Bize nasıl tuz lazımsa kedilere de lazım olmaz mı? Neden takıldınız ki buna?

Zeynepulku

İçerik olarak bakınca çok pahalı :/

orphanblack

Kilolu kedim için bir ay kullandim kilo verdi cidden şükür. Taurin takviyesini de maltla yaptim. Bu mama konusunda ne halt yicez bende şaştım artık. Neye iyi diye koşsak birşey çikar oldu :(

ecematara

Gercekten keske sov icin olsa aklima takilan bir seyler var ki digerlerinin gorusunu almak istedim :)

Mehmetkr

Genelleme yaptım sizin için söylemedim sadece şahsen ben. Bu ucluye bile ihtiyaç duymam nd gayet yeterli bir mama. Benim köpeğim günde 1 kgya yakın mama yiyor ve ayda 30 kg eder, ben köpeğimi orijen ile beslemeye kalksam ayda 1800 TL'ye yakın bir para harcamam gerekir onun yerine ayda 600 TL harcar nd kullanirim kalan parayı da sokak hayvanlarına mama alirim hem gereksiz para harcamamiş hemde sokak hayvanlarına yardım etmiş olurum