Kedim Hırçınlaştı

Bulut_kedi

Arkadaşlar dün gece rahatsızlanan komşumuzun kedisine biz baktık ama şuan oğlum bana karşı çok hırçın acaba kıskandığı için mi böyle anlamadım...ne yapmam lazım sizce ?

3 CEVAP

Patim3453

Kendi haline bırakın ilk başlarda sinirliyken sevmeye devam ederseniz daha da öfkelenir birkaç güne gerçer tahminimce onun yanındayken başka kedileri okşamayınki kıskanmasın iyi günler dilerim

ssaydam719

onun kokusu sıze sındıyse kıskanclık duygusundan saldırması normal. kedı sızden ayrıldıktan 3-5 gun daha devam edebılır. sonrasında sorun kalmaz....

Bulut_kedi

Hepinize teşekkür ederim