Kedime Kendini Temizlemeyi Nasıl Öğretebilirim ?

Kokomina

Kedim annesiz büyüyen kedilerden üç haftalıktan itibaren insanlarla, şu an sekiz aylık ama hala kaka temizlemiyor, bir ara ıslatmayı denedik, alıştırma dediler iki Aydır müdahale etmiyoruz ama kaka kırıntıları hatrı sayılır miktarda duruyor, uzun tüyden ulaşamıyor olabilir diye bölgesel tüyleri de kestik , eğitim çözüm bilen varsa çok sevinirim

3 CEVAP

Ozge00

O yasta temizlemez zaten. Benimki de temizlemiyordu. O tarz yöntemler denemeyin kendi haline birakin. Kaka kalirsa siz alin.

kubrakorukcuu

1 yaşında erkek kedimde hala bu sorunu zaman zaman yaşıyorum, müdahele etmediğimde kendi temizlediğini farkettim. Doğası gereği temiz ve titiz canlılar. Zamanla öğrenir diye düşünüyorum yine de veteriner desteği alabilirsiniz

Kokomina

Teşekkür ederim bekleyeyim o halde