Acill Cevap

Kamu

2 tane kedim var bir tanesini ağızında şişlik var napicam insanlara iyi gelenler onada iyi gelir mi karbonat falan?diğer kedimin de kulaginda yara cikti kanamış tırmalamıştır diye düşündüm yakalsik 1,2 hafta sonra diğer kulaginda çıkmaya başladigini gordüm naplamiyim insanlara iyi gelen krem falan sürsem iyi gelir mi??acil cevap lutfennn

4 CEVAP

CerenAlp

Öncelikle karbonat kullanmayın tabiki zehirli olabilir kediniz icin.Yaranın sebebini bilmediginiz icin süreceginiz krem gecici çözüm sunacağı gibi durumu daha da kötüye götürebilir, lütfen veteriner hekim ile görüşün.

CerenAlp

Öncelikle karbonat kullanmayın tabiki zehirli olabilir kediniz icin.Yaranın sebebini bilmediginiz icin süreceginiz krem gecici çözüm sunacağı gibi durumu daha da kötüye götürebilir, lütfen veteriner hekim ile görüşün.

yusufsaygin2

Kedilerinize evde herhangi bir uygulama yapmayın. Lütfen veteriner hekime başvurun.

Ayseenur10

İnsanlarda kullanılan ilaçlar evde beslediğimiz canlılar için uygun değildir. Kendi başınıza tedavi uygulamanız daha ciddi sorunlara yol açabilir. Veteriner kliniğine götürün lütfen