Köpeğimin Cinsi Ne Acaba

SevimliTom

Sitemizin bahçesine gelen bir yavruyu sahiplendim. Cinsini sırf meraktan soruyorum. Petimin cinsine sokö diye yazdım ama ne kırması sizce

7 CEVAP

Zeynepulku

Renklerin güzelliği 😍

SevimliTom

@Zeynepulku çok teşekkürler, tüm canlarımız o kadar güzel ki maşallahhh

SevimliTom

@Mehmetkr tahmin için çok teşekkür ediyorum. Bakalım büyüyünce göreceğiz inşallah :)

SevimliTom

Yok mu tahmini olan?

Mehmetkr

Büyük ihtimalle annesi ve babası da kirma ama simdilik pek benzetemedim herhangi bir irka

Mehmetkr

Ebeveynlerinden biriJack Russell kirmasi olabilir

red nose labrador kırması olabilir ama cinsinin bir önemi yok :) çok güzel