Ankara Kedısı Cıftlesdırmek Istıyorum Dişi Ankara Kedısı.mersınde Olan Varmı?

TCHANDAN

mersınde dişi ankara kedisi olan varmı cıftlesdirmek istiyorum.

7 CEVAP

tika_waylan

Kedinizi kisirlastirin kisirlsstirmaya bir engeli yoksa. Ciftlestirirseniz yavrulara ne olaak disinin sahibi ya yavrulari satarsa ya da sorumsuz kisilere vrirse hepsinin takibini yapabilir misiniz? Intrnetten tanistiginiz birine nasil guvenip kedinizi emanet edeceksiniz? Ayrica beyaz kedilerde sagirlik olabikiyor yavrular sagir da olabilir gecen sene boyle bir kediyle karsilasmistim Ankara mi Van mi cok emin degilim ama sanirim Ankara'ydi bu sebeple kisiflastirmak daha saglikli.
Ayrica kendinizi disnin evine burdan tanistiginiz bitine nasil guvenip gonderebilirsiniz? Ya disi kedide bir saglik problemi varsa ornegin corona pozitifse ve kedinize bulasirsa bu sekilde cok hastalanan ya da sagliksiz yavrular dogan oluyor.
Ayrica erkek kediler kisirlastirilmazsa eve koku birakabilir bununla ugrasabilecek misniz esyalariniza dolabiniza cis birakabilir ve kokusu kolay kolay da cikmiyormus kedi kisirlastirmayla ilgili arastirip verinerinize danisip fikir almanizi oneririm

Umarım satmaya kalkmazsınız yaveuları ayrıca Siz ücretsiz sahiplendirseni bile yavruları alan kişi satabilir iran kedimi bu şekilde kaybettim berbat bi duygu en iyisi kedinizi kısırlaştırın

tika_waylan

Mihribansakarr cok üzüldüm. Basınız sagolsun. Nasıl oldu? :(

Aslında cok uzun ama kısaca özetliyim verdigim kisi veteriner olmak istedigini kedileri cok sevdıgını ıstedıgım zaman gorebılıcegımı vs soyledı bende guvendım verdım sözlesme vs o konulardan cok anlamam oyuzden insanlıgına guvendım ama iki gun sonra kedimin satılık ılanını gordum geri istedim vermedi 155 i aradım ama kendi ellerimle teslim ettigim icin bisey yapamıycaklarını soyledıler onu cok ozluyorum gercekten suanda nerde napıyo hic bı bılgım yok

tika_waylan

Oof cok üzüldüm. İnşallah iyidir kedicik. Sahiplendirirken yakın cevremiz ailemizi akrabalarımızı öncelikle düşünmelşyiz cok var sahiplenip sonra kediyi sorunca cevap vermeyen illa tanımadıgımız birine sahiplendirecejsek de mutlaka sözleşme-takip şartı yapmalıyız. Satması vergi kacırdıgı için suc aslında polis bu bilgiyi niye vermedi acaba. Vergisiz kazanc sanmıyorum ki kedi üretim satıs belgesi gibi bir şeyi olsun.
İnşallah su an kediniz iyi yerlerdedir cok uzun zaman gecmediyse sosyal medyafa kanıtlanırınızla yayıp derneklere yazabilirsiniz.

tika_waylan

TCHANDAN umarım okumussunuzdur ve vazgeçmisinizdir. İnsanlar dogum günü sevgilier günü hediyedi alıyor sevgilisinden ayrılınca olan kediue oluyor o gecici yuvadan o barınaga belki sokaga. O sebeple saglık problemi yoksa kısırlasturılmssını engelleyen kedinizin saglıgı ve dogacal yavruların magdur olmaması için kısırlsstırın