Gastrit

cookieeee

kedim 6 gündür çok kötü gastrit diyorlar yemediği serum, ilaç kalmadı çok korkuyorum ,kusması durdu fakat hareket sıfır yürüyemiyor bile, sürekli salya akıtıyor ve zaten yeme içme sıfır, daha önce yaşamış olanlar neler oldu, belirtileri nelerdi, kaç gün sürdü?

8 CEVAP

Findikthecat

Malesef sorunuzun cevabini herkes bilcek diye bir sey yok birde zaten yeni sormussunuz birde sorunun cevabini bilen biri varsa daha gormemistir niye bu kadar tavir yaptiginizi anlayamadim ?

cookieeee

niye bilen yok??

cookieeee

ne için bu site ya

ihsanure78

Bi sakin mi herkes görmeyebilir görsede bilmeyebilirr. Gördüm ve ne olduğunu bilmiyorum sonuçta burdakiler de veteriner değil yani geçmiş olsun

Başka bir veterinere gösterseydiniz. Belki gözden kaçan birşey vardır. Sadece iştahsızlık değil sorun belli ki salya akıtması yürümeye hali olmaması varken nasıl olur da sonuçlar normal çıkar. Ayrıca proplan kötü bir mama değil yiyorsa devam etsin zorlamak anlamsız ve kedi için sıkıntılı. Hatta proplanin toz probiyotikleri var kedinizde sadece iştah problemi var ise eğer mamasinin üzerine dökerseniz kesinlikle hayır demiyecektir aynı zamanda sıvı prEbiyotik de alıp kullanabilirsiniz bunları değerleri normal bir kedinin reddedeceğini düşünmüyorum. Bunlar ayrıca bağışıklık için işe yararlar. Çok üzgünsünüz haklı olarak salya akıtması ve hareketsizlik korkutur. Çok geçmiş olsun iyileşir umarım tez zamanda.

Belki kuru mama dışında zarar vermeyeceğini düşündüğünüz extra gida vermiş olabilirsiniz. Ben kedilerime balık haşlayıp suyuyla birlikte haftanın 3 günü vererek haftalarca ishal olmalarına sebep oldum hâlâ az da olsa sorun yaşıyorlar. Suçun bende olması ayrıca can sıkıcı oldu.Verdiginiz yiyecekleri gözden geçirin veterinere sorunu anlatırken gözden kaçırdığıniz birşey olmasın.

Son olarak gastrit dediginiz için söylüyorum kedilerim bagirsaklarla ilgili sorun yaşadığında veterinerimin son çare olarak verdigi (Hill's Gastrointestinal Biome) mamayı vermek zorunda kaldım ancak 3. Günün sonunda yedirebildim. İlaçlı(reçeteli) mama olduğu için nefretle yediler ama sindirimlerinin az da olsa düzene girdiğini söyleyebilirim.

zibityus

bu ne kadar saçma bi soru