Kedime Süt Vermelimiyim

Kedimi 40 günlükken almıştım sanırım anne sütü içmesi gerekiyomuş ben direk kuru mama vermiştim çiğnemeden yiyip kusmuştu tabi ozamanlar bilgim olmadıgı ıcın nedenını anlayamamıstım sımdı 4 aylık oldu anne sütünü az aldığı için vitamin vs bişey vermelimiyim petshoplarda süt tozu satılıyomuş ondan mesela

6 CEVAP

Badems

Süt tozu annesi olmayan yeni doğmuş kedilere verilir. Sizinki bunun için yeterince büyük.. Kaliteli bir mama ve gimpet multivitamin ile dengeleyebilirsiniz durumu.

Queeninannesi

Normal inek sütü kesinlikle vermeyin. İçindeki laktoz u kedilerin midesi sindiremez ve sıkıntı olur ishal kusma vb.

polo

ben kendimde tükettigim laktozsuz süt veriyorum bazen bir çay tabagında bol sulu ve kendi mamasından eklenmiş hem yaş mama görevi görüyor hem kalsiyum alıyor az ama ve arasıra

Kittylover

Yasina gore vermeniz uygun

felisbertaa

Kaliteli bir mama

sedattkts

kediniz 4 aylık olmuş bu saatten sonra süte çok ihtiyaç duyduğunu sanmıyorum ama verecekseniz de verdiğiniz laktozsuz süt uygun.