Zamlar

Cansumuezza

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır girmiyorum buraya bugün bir konuda daha fazla kişinin fikir ve tavsiyesine ihtiyacim var. Bu güne kadar sokak canları icin mito kullandim çünkü hepsinin ayirt etmeden severek yediği hatta köpeklerin bile yediği tek mama oydu. Ama ustunden 1 ay bile geçmemiş 125 e aldığım mama artık 155 lira olunca tak etti. Kullandığınız kedilerin severek yediği mama önerileriniz nelerdir? Bazen değişik markalar görüyorum bilmiyorum almaya cesarette edemiyorum belki burda bir fikir alışverişi olur. Enjoy,paw paw,miss cat bu üçünü denedim biliyorum değişik bir önerisi olan varsa bekliyorum.

15 CEVAP

Cansumuezza

O da aynı fiyat hemen hemen fark yok maalesef

Erogluekiin

Liva, blue bag, petlovers kullandık biz

Findikthecat

Honeyi cok seviyorlar oneririm ozellikle kuzu etli

Cansumuezza

@erogluekiin en guzeli hangisiydi sizce? @findikthecat teşekkür ederim bakacağım şimdi

Erogluekiin

Içerik olarak iyi olduklarını düşünmüyorum ama büyük bir alanı beslediğim için daha iyisini almak mümkün değil... Içerik olarak soruyorsanız hangisinin iyi olduğunu bilmiyorum ama sevme oranı olarak liva daha çok seviyor benim mahallemdekiler ( düzenli yaklaşık 60 kedim var gözlerimin önünde burun çeviren görmedim)

aylinceyda

Liva, trendline, econature

Cansumuezza

Yani düzenli kullanimda sağlıklarında bir sorun olmadi tamam bakicam Livaya. İşin sonunda yine guvenemeyip zamlı zamlı alicam galiba:( teşekkürler herkese

Findikthecat

Trendline

MerveTurhaann

Enjoy, paw paw, felicia gibi markalardan veriyorum sokakta ki canlara. Hatta 4 ekimde marketlerden purinanın mamalarınıda alıp verdim. Arkadaşım söyledi açık mama satan yerler varmış ordan da daha çok mama almayı planlıyorum. Siz de öyle yapabilirsiniz

Cansumuezza

Dr.Sacchi deneyen var mı?

Mehmetkr

Bizim barinakta kedi ve köpekleri beslemek için özel bir mama getiriyorlar tabi ki proplan veya Royal canin kadar kaliteli değil ama mystic kalitesinde bir mama. Hediye getirilen mamaları da vermiyorlar ordaki hayvanlara onun yerine besleme yapan bir insan sokak köpekleri için istediğinde hediye gelenlerden veriyorlar. Sizin barınağınız da yapıyor olabilir bir sorun ve destek isteyin onlardan

Mehmetkr

Dr.sacchi bana önerdikleri bir mamaydi ama henüz denemedim

aylinceyda

Dr. Sacchi’yi her kedi beğenmiyor

Cansumuezza

aynı mamaya devam edeceğim mecbur içim rahat etmeyecek yoksa. Teşekkürler herkese

Escaper

HepsİBurada’da Milo marka mama var, onu da yiyorlar bizim sitedeki kediler.