Kedi Hakkında

Bulut_kedi

Herkese iyi akşamlar...arkadaşlar kedime vitamin olarak sizce ne vermeliyim şurup olursa daha iyi olur benim için veterinerim de hap olarak vardı ama maalesef benim oğlum hapı kabul etmedi şurup olursa eğer şırıngayla içirebilirim önerisi olan var mı acaba?

10 CEVAP

hazalsenol

İmmuneks veriyorum ben veterinerimiz bağışıklığı biraz düşük diye tavsiye etti. Bir tanesini yaş mamasına karıştırıyorum

polo

kediniz kaç aylık bilmiyorum ama kaliteli bir mama tüketen kedi için extra vitamin gerekmez diyor b çok veteriner ama ben yinede hafta bir iki bezelye kadar gimcat multi vitamin yalatıyorum ödül gibi en azından kışın bir gram tüy dökme sorunumuz yok canlı enerjik

Queeninannesi

Gimcat in vitamin macunları var ben ondan kullanıyorum bayılarak tüketiyo

Patim3453

Bende macun kullanıyorum sizede tavsiye ederim

Kittylover

Icirilebilir bence uygundur

Gofretsla

İmuneks olabilir veterinerin tavsiyesiyle kendilerine veriyordum bende yada malt softlar

SelinTuksal

VitaliCAT Paste yi önerebilirim. Jel kıvamında vitamin

Bulut_kedi

Teşekkür ederim :)

Bulut_kedi

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim :)

Bulut_kedi

Ben şu anda veteriner tavsiyesiyle immum 44 veriyorum inşallah faydalıdır hepinize teşekkür ederim