Acill

cookieeee

kedim 5 aylık bi haftadır tedavi görüyor besinsiz kalmış ölmek üzereyken anlaşıldı hastalığı, hayvan hastanesinde ki doktor
hills kitten
advance kitten
acana kitten
markalarını önerdi hangisi hassas midesine iyi gelir, çabuk toparlamasına yardımcı olur ve besinsel ihtiyaçlarını en uygun bir şekilde tamamlar?

8 CEVAP

MerveTurhaann

Hills kitten öneriyor çoğu veteriner. Kefir ve yoğurt takviyesiyle verin mamayı çok çabuk kendine gelir

DoraFiko

Çok çok geçmiş olsun uzun zamandır görüyorum sizin sorularınızı nesi varmış miniğin tam olarak ? Bizde şuan nd den hillse geçtik gayet iştahla yiyorlar diğer markaları pek bilemiyorum ama

cookieeee

DoraFiko miniğim çok kötü, hayvan hastanesine gitmekle çare bulduk anca, 8.gününe girecek hastalığının ve düne kadar yanlış teşhislerle yanlış ilaçlar verildi küçücük bedenine, hastalığı gastrit tüm vücuduna yayılmış midesinin yanmasından dolayı yemediği için de besinsizlikten ve susuzluktan ölmek üzereymiş, aynı zaman da stresin çok çok büyük etkisi olmuş, çok hassas bir kedi zaten kendisi ama bütün bunlara nasıl dayandı 8 gün boyunca aklım almıyor.

cookieeee

inleye inleye geçiyor günlerini ama iyileşicek inşallah, sanırım mamaya başladığında hillsle devam edeceğim ama balıklısı mı yoksa tavuklusu mu kararsızım bu hassas yavruma hangisi en iyi olur bilemedim?

DoraFiko

Tekrar çok geçmiş olsun. Bi an önce iyileşir inşallah. Hillsin peki normal yavru kedi mamasını mı önerdi hekiminiz birde gastrointestinal maması var ilaçlı mama sadece kliniklede satışı var. Mide bağırsakları hassas kediler için onu mu önerdiler

cookieeee

sadece hills dedi

Ozge00

Acana icerik olarak daha iyi ama dokunabilir belki o yüzden hills daha uygun şimdilik. Geçmiş olsun.

zibityus

ne saçma bi soru