Tuvalet Eğitimi

senaakan

Köpeğimi tuvalet eğitime nasıl alıştırabilirim pedi dışında her yere yapıyor oda da ancak onu koyduğumuz zaman oraya yapıyor kendi yapmıyor 45 günlük daha,gece de sıkıntı veriyor hep uyanık kalmak gezmek istiyo

4 CEVAP

zibityus

dışarıya çıkartmalısın. 3 saatte bir. sürü merkezine yani eve boşaltım yapmak bir köpeğin istemeyeceği bir şeydir.

senaakan

Daha aşısına başlanmadı yine de çıkartayim mı ki

selinnky

Biz de tuvalet eğitimi hakkında sorunlar yaşadık ancak sık sık dışarı çıkarmak en iyi çözüm cidden :) benimkiler birkaç ay içinde dışarıya tuvaletini yapmaya alıştı

zibityus

veterinerinize sormanız lazım hangi aşıları bittiyse ona göre dışarı çıkar veya çıkamaz der. dışarı çıkabilirse bu taktiği uygulayın