Kedim İshal Acil

Sabah tatlı yemiştim ıslak kektı bittikten sonra tabak orda kalmış kedim hepsını yalamıs yemıs sımdıde ishal olmuş tatlıdan dolayı oldugunu dusunuyorum bisey yedirmelimiyim napmam gerekıyo eger gecmezse veterınere gıdıcem ama evde yapabılıcegım baska bısey varmı

3 CEVAP

Eğer gıdasal bir nedenden dolayı olduğunu düşünnüyorsanız. Bir miktar soğuk olmayan yoğurt yedirebilirsiniz veya veteriner kliniklerinde satılan intestinal konservelerden yedirebilirsiniz özel içeriği sayesinde bağırsakları yormadan iyileşmeyi sağlayacaktır.

Çok teşekkür ederim öneriniz için

Kittylover

Kuru mama + ilac ver