Kedim Son 3 Gündür Aşırı Uyumaya Başladı

Heveslrn

Kedim ( erkek ) çok hareketli neredeyse hiperaktif bir kedi. Son 3 gündür sürekli uyuyor sadece sabahları biraz oynuyor normalde geceleri de çok hareketli olurdu ama şimdi geceleri de uyuyor. Veterinere gittim ateşi yoktu iyi dedi iştahı normal. Ama evimizde 1 ay geçici baktığımız dişi bir kedi daha vardı o varken neredeyse hiç uyumuyordu onu sahiplendirdik o gittiğinden beri çok uyuyor depresyona girmiş olabilir mi:( bir de artık daha sık kucağa gelip kendini sevdiriyor

4 CEVAP

damladamlaxx

havalar sogudukca uyuma süreleri artıyo özellikle kapalıysa 24 saat uyuyabilirler

ulkuaydnn

Hekiminiz her şey yolunda dediyse sağlık açısından bir sıkıntısı yoktur bence oyun arkadaşı gittiği için bir süre boşlukta hisseder. Günde 16 saat uyuyan varlıklar bunlar, depresyon vs olsa yemek de yemezdi. İlginizi alakanızı her zamankinden daha bol gösterin kısa zamanda kendine gelir diye düşünüyorum.

Siyahiinci

Adapte olmaya çalışıyor da olabilir. Bol bol ilgilenin. Alışacaktır inş

Heveslrn

1 ay geçti şimdi çok iyi normale döndü kizi unuttu bile herkese çok teşekkür ederim 😊