Kedimi Kucağa Nasil Alistirabilirm?

naininna

bazen uyurken alıyorum kucagima koyuyorm bazen yatiyo ama sonr kalkiyo 5 dk sürmuyo yatması bazen de direkt kalkıp kucagimdan yatağa gidiyo nasil alistirabilrm? odul manasıyla denedim ama olmuyo

6 CEVAP

Siyahiinci

Kedilerin tamamen mizacıyla alakalı oluyor. Gelmeyen kedi gelmiyor maalesef :(

Mehdem

Kucağa alışması iyi bir şey mi ki? Karakterinize ve mizacınıza uygun olmadığı halde sizi kucağa alıp dursalar hoşunuza gider mi :)

naininna

zaten zorla alistirmiyorum :) zamanla falan alisir falan belki diye sordum belki bilen vardır,kedi kucagima gelsin diye kafasına silah dayamiyorum ya :)

Siyahiinci

En azından ben alıştırabilen vs. duymadım. Benim kedimin kucağa gelmesini geç, yürürken elimi üzerine getiriyorum ki elime sürünsün diye. Elimin altından eğilerek geçiyor.

9EylulAli

biz kısa sürelerle kucağımıza alarak bir miktar alıştırdık. ilk gün iki dakika durduysa ikinci gün beş dakika durmuştu. onu kucağınızdayken sakince sevip masaj yapmanız muhtemelen hoşuna gidecektir, bizde işe yaradı ama hala kucak kedisi olduğunu söyleyemem. dedikleri gibi mizacıyla da alakalı bir durum

Kokomina

İş dönüşü kendi talep ediyor ama biz evdeyken Takmıyot , sevgisiz Kaldığını düşününce gelir, alıştırma yok maalesef , kimisi de ne olursa olsun eyvallah etmiyor umarım sizinki öyle değildir