Mystic - Prochoice - Golosi - Felicia

Escaper

Anket

Mystic
(17 oy)
ProChoice
(21 oy)
Golosi
(14 oy)
Felicia
(8 oy)
Toplam (60 oy)

Merhabalar. Sizce bu mamalardan hangisini tercih etmeliyim?

6 CEVAP

NURSENA123

bence prochoice içindeki protein oranı çok iyi ve taurin de var bence taurin ihtiyacı tamamlamak için ise ayrı bir taurin ve vitamın almalısın başka bir sorunuz varsa özelden yazabilirsiniz:)

edayimben

Ben prochoice kullanıyorum ve kedimin tüy, kaka konusundan hiçbir problemimiz olmadı ve iyi geldi ama kedim maalesef isteksiz yiyor o yüzden değiştireceğim

Anonymus386040

Golosi veya Mystic kesinlikle. Diğer mamaların içinde et dahi yok sadece protein var. Neye dayanarak bu mamaları öneriyorlar anlamış değilim. Golosi veya Mystic tercih etmenizi öneririm.

pro choice kullanmaya deri problemi varken başladık çok iyi geldi uzun süredir kullanıyoruz memnunuz tavsiye ederim

pro choice tavsiye ederim hypo alerjenik serisine bakın

arzukocc86

pro choice sevilen bir mama genellikle yemesi ile ilgili sorun yaşamıyorlar fiyatıda uygun