15 Kg Mama Nasıl Muhafaza Edilir

15 kg mama spariş etmiştim bugun geldı ama hava almasını engelleyecek birşeyi yok birazını saklama kabına aldım agzını sıkıca bantladım ama haftada bi açıp kapatıcam ve bantlamam yeterlı olmusmudur internette poşet kapatma çubugu buldum işe yararmı yardım edersenız sevınırım

6 CEVAP

Badems

Bence ayrı ayrı kaplara bölüştürün mamayı. 15kg şeklinde poşette durursa her açtığınızda hava alıcak, eğer farklı yerlere bölerseniz yalnızca açtığınız hava alır, bittikçe diğerine geçersiniz. Yani anlatabildim mi bilmiyorum ama :)

dollfacepersian

Ben Trixie Markasının mama saklama çantasını çok beğenmiştim bu konuda. Büyük miktarda mama alırsam almayı düşünüyorum. Fiyatları kilo kapasitesine göre değişiyor. Linki burada https://www.petlebi.com/kopek-urunleri/trixie-kopek-mama-saklama-cantasi-o40ccm44cm-25kg.html

milodelisi

Bende söyle düşündüm. Çıt çıtlı torbalara gunluk vey 3-4 günlük koyup muhafaza edebilirsiniz. Biz öyle yapmıştık:)

milodelisi

Bende söyle düşündüm. Çıt çıtlı torbalara gunluk vey 3-4 günlük koyup muhafaza edebilirsiniz. Biz öyle yapmıştık:)

abdurrahmany

saklama çantasını da açtıkça içinde ki mamalar havayla temas edecek. migrosta fermuarlı poşet satılıyor onlara bakabilirsiniz ben küçük boyunu alıp öyle paketleyip kavanozlara katıyorum.

Gofretsla

Trixie pet food bin arama motoruna bunu yazın *******ta çıkacaktır (yurtdışından alın derim) 25 kilo ve 10 kilo seçenekleri var 24 TL yurtdışında Türkiye'de 80 tl