Purina One Veya Mystic?

Anonymus386040

Kedimizi önümüzdeki ay kısırlaştıracağız 8 aylık olduğunda. Aylardır Mystic markasının yavru kedi mamasını kullanıyoruz ve gayet memnunuz. Ama önümüzdeki ay kısırlaştırılmış kedi mamasına geçiş yapacağız ve kararsız kaldım. Sizce Mystic'in kısırlaştırılmış mamasını mı almalıyım yoksa Purina One mı? Açıkçası içerik okumada pek iyi değilim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Aşağıdaki fotoğraflarda 2 mamanın da somonlusunun içerikleri var.

1 CEVAP

Mystic'in içeriği daha iyi görünüyor. Ben de şimdiden bu mamadan alıp koydum kenara. Zaten normalde de Mystic alıyorum artık.