Kedide Biotin Eksikliği Ve Mama Seçimi?

Sulecrn

Arkadaşlar bugün kedimin üst kuşağındaki tüy dökümü için vet. Hekime gittim biotin eksikliği olduğunu ve tavuklu mama kullanmamam gerektiğini söyeldi bu yüzden aşağıdaki kuzulu mamalardan hangisini almalıyım yada sizin bir öneriniz varsa sevinirim. Ayrıca bu biotin tabletini verdi hapı ezip suyla sütü karıştırıp vermem gerekiyormuş. Süt zarar verir mi

5 CEVAP

Faytekin

Laktozsuz sütle karistirirsaniz zararı olmaz,ayrıca daha kaliteli bir mama seçin bence imkanınız varsa.

Sulecrn

Araştırıyorum fikriniz varsa belirtin lütfen

Faytekin

Acana Grasslands önerebilirim.

ferhat05

Prochoice un iki maması da aynı yanılmıyorsam. Paketleri farklı.

Sulecrn

Anladım çok teşekkürler