Kedimin Cinsi Ne Olabilir

Kenbo

Arkadaşlar bunun cinsi ne olabilir

9 CEVAP

Zeynepulku

Calico 😍😍 çok guzell

Leyladmr98

Uzun tüylü bir calico maşallah :) büyüdüklerinde kuyrukları çok güzel oluyor

ferhat05

Biz alaca kedi diye bahsediyoruz. Bunların %.99.9 u dişidir. Yani sadece 1000 alaca kediden biri erkektir. Onlar da çoğunlukla kısır doğarlar. Bana sorulursa en tatlı kedilerdir kendileri. Ve cinsi de arkadaşın dediği gibi Calico'dur. Eğer beyaz rengi yok, sadece siyah ve sarı renkten oluşuyorsa da tortoiseshell deniliyormuş. Ben de yeni öğrendim. Sevgiyle, mutlulukla ve en önemlisi sağlıcakla kalın.

DoraFiko

Aşırı güzel bir calico 😍
Maşallah 🐾

Thekedi

Calico bir cins ismi değil kürk desenidir. Sizin kediniz melez/mix.

ecrinnurAslan

Calicokedinizin ırkı çok güzel😍🤩

Mehmetkr

Ayni kediden bizim burda da var erkek. Fabrika gibi çalışıyor. Yakinımıza da gelmiyor kısırlaştıramiyoruz. Yinede çok
güzel bir kedi.
@ferhat05 bu desendeki kedilerin erkekleri kısır olur demişsiniz ama bizim burda kısır olmayanı var baska belirleyici bir ozeeligi var mı? Eğer sizin dediğiniz gibi ise kısır olması gerekiyor ama değil.

BurcuAlexx

Kedinizin cinsi calico, allahım o kadar güzel ki maşallah❤️

Sulecrn

Aşık oldum ❤