Kedim Suyunu Döküyor

Navciy

Kedim sürekli su içerken su kabını ters çeviriyor suyunu döküyor . Neden böyle bir davranış sergiliyor olabilir ?

5 CEVAP

melist35

bulunduğu ortam sıcak geliyor, ıslanıp serinlemeye çalışıyor olabilir. bi arkadaşımın kedisi yapıyordu öyle ama yazın ortasıydı. daha sağlam bir kaba koyun suyunu

melist35

bulunduğu ortam sıcak geliyor, ıslanıp serinlemeye çalışıyor olabilir. bi arkadaşımın kedisi yapıyordu öyle ama yazın ortasıydı. daha sağlam bir kaba koyun suyunu

aylinceyda

Çelik kap kullanıyorsanız yansıyan ışıklarla oynamaya çalışırken yapabiliyorlar. Dökemeyeceği ağır olan veya sabitlenen su kaplarına göz atabilirsiniz

Kevserhaksever

yerden yüksekte olan mama ve su kabı alırsanız sorunu çözebilirsiniz. benim kedimde yapıyordu onu yerden yüksek mama kabı alınca yapmayı bıraktı.

Navciy

Teşekkürler tavsiyeleri deneyeceğim