Bahçe Çimi Ve Kedi Çimi Arasında Ne Fark Var

kaanpolat

Arkadaşlar merhaba Bahçe çimi ve kedi çimi arasında ne fark var kedim bahçe çimide yiyor ne gibi farklar var

5 CEVAP

Ozge00

Bir farki yok sadece dışarıdan kopardığınız çim kedi için riskli. En iyisi evde ekmek, ben oyle ekiyorum sürekli. Disaridakilere hangi hayvanlar basıyor, hangi salgilar bırakıyor, insanlar basiyor vs.

DoraFiko

Bizimkide hazır olanları yemiyor. Annem köyden sırf kediler için köklü çim getirdi saksıya diktik onu resmen yayıldılar. Hazır olanların kokusunu tadını sevmiyorlar bence çünkü koklayıp geçip gidiyor yanından. Çim tohumu alıp saksıya ekeni duydum onuda denemek lazım ben denemedim belki öyle yerler. Doğal toprakta yetişeni çok seviyorlar gözlemlediğim.

DoraFiko

Özge hanım çim tohumu mu ekiyorsunuz yoksa buğday mı? Severek yiyorlar mı bende ekeceğim galiba

Alperen07

Ben petshopcumdan kedi çimi aldım evde kendim yetiştirdim içinde buğday tohumu ve bahçe çimi tohumu karışıktı mama ve suyunun yanına koydum arada bir yiyor ben de az biçiyorum kıyısından muhabbet kuşuma da veriyorum ikisi de faydalanmış oluyor farkını çok bilmiyorum tabiki bilen yazarsa biz de öğrenmiş oluruz inşallah

kaanpolat

???