Acana Marka Köpek Mamasında %70 Et Olan Mı Daha İyi Yoksa %50 Et Olan Mı ?

dilanturan

Merhaba, Köpeğimin cinsi yorkshire terrier 6 yaşında. küçük ırk. %70 et olanlar mı daha iyi olur onun için yoksa %50 mı ? Çok hareketli sürekli egzersiz yapan bir köpek değil %70 et olan ağır mı gelir yoksa onun için daha mı besleyici olur? Bilgisi olan banada bilgi verirse çok memnun olurum :)

1 CEVAP

Mehmetkr

Yüzde 50 olan yorkshire için iyi bence zaten çok gelişen bir ırk değil