Hassas Mideli Kedimiz İçin Beslenme Önerisinde Bulunabilir Misiniz?

Melodiecem

Merhabalat sevgili patiseverler. Bu kez kendim için değil, halamın kedisi minik Lima için bir sorum var. Kendisi beyaz İran kedisi (satın alınmadı, ilk sahiplerinin yeni doğan bebeklerinin kediye alerjisi olduğu için ücretsiz sahiplenildi) ve ırkıyla alakalı olarak midesinde sorun varmış. İki yaşından biraz büyük bir kedi ve söylenene göre yavruluğundan beri bu sorun devam ediyormuş. Yavrucuk kuru mamaları neredeyse hiç yiyemiyor. Purina Gold konserve yaş mamalarla arası biraz daha iyi diye onlardan veriyoruz fakat 85 grlık bir kutuyu 3 günde zar zor bitiriyor. İştahı hiç yok, bazen açlıktan kusuyor. Gerçekten çok endişeleniyoruz. Bildiğiniz herhangi bir çözüm ya da bu gibi hassas mideli yavrucuklar için herhangi bir beslenme öneriniz var mı?

7 CEVAP

Hills'in mamalarını tavsiye ederim. İ/d ya da a/d serisi emin değilim. Veterinere danışarak temin edebiliyorsunuz.

DoraFiko

Hills gastrointestinal biom mamayı deneyin. Sadece kliniklerde satışı var. Çok geçmiş olsun

Melodiecem

@DoraFiko ve @Ceyulgen çok çok teşekkür ederim

ecematara

Raw for usin sitesine bakin derim

Tuanaltnsk

Hills çok iyi 👍

Melodiecem

@ecematara cevaını yeni görüyorum. Bakacağım, çok teşekkür ederim.

Melodiecem

@tunaaltnsk çok teşekkür ederim