Kedim Yerinden Kalkamıyor

Pasta

Kedim dışarı çıkmıştı ve üç gündür yoktu döndüğünde bütün patilerine zorlukla bastığını gördük. Mamasını yemedi sadece üç kap su içti. Onu kucakta yukarı odaya çıkardık ve hemen uyudu . Sabah hiçbirşeyi yemedi uyumaya devam etti . Okuldan gelince öğrendimki gün boyu su bile içmemiş. Heryeri iltaplı yara ve bi deri bi kemik kaldı onu daha önce hiç böyle görmemiştim yardımcı olursanız sevinirim..

7 CEVAP

Sule34

Veterinere götürmeniz gerekiyor en iyi tedaviyi onlardan öğrenebilirsiniz

Sule34

Hatta eklemek istiyorum bilmiyorum veterinere gittiniz mi ama gitmediyseniz anlattiklariniza gore vakit kaybetmeden gitmeniz gerekiyor.

Çok acil bir şekilde veterinere gidiniz , Antibiyotik tedavisi ve hatta yemek yemiyorsa serumda takılabilir kediler yememe çok büyük problemdir vakit kaybetmeyin

Pasta

Biraz önce birazda olsa yaş mama yedi çok fazla su içti. Ona dokunduğumuz anda yapabildiği kadar ısırıp tırmalıyo napıcağmızı şaşırmış durumdayız. Sanırım kuru mama yiyene kadar ıslak mamaya devam edicez

nildogcat

BÖYLE DURUMLARDA HİÇ BEKLEMEDEN VETERİNERE GÖTÜRÜLMESİ GEREKİYOR!!!!!HELE BİRDE YARALARI VARSA VE BUNLAR İLTİHAPLANMIŞSA!!LÜTFEN ACİL VETERİNERE GÖTÜRÜN.

sulede

sokakta kalan bir kedi ise basına ne gelmiştir bilemiyorsanız ve kediniz yemek yemiyorsa su içmiyorsa,yeterli miktarda sıvı almıyorsa (ki bu cok onemli vucudunun asla susuz kalmaması gerek)mutlaka bir sorunu vardır ve bu sorunu siz evde cözemezsiniz.sonuçları dahada kotu olmadan lütfen kedinizi bir veterinere götürün

dollfacepersian

Merhaba,çok kötü ve üzücü bir durum gerçekten. Kedinizin durumu şuan nasıl?